Indonesia Media is the largest international Indonesian news company. Por pavarësisht se nuk është paraqitur në emision dhe sipas asaj që deklaroi mund të mungojë për disa ditë për shkak të gjendjes shëndetësore nuk i ka lënë flirtimet virtuale me Melisën. Fillimisht ishte historia e Anes dhe Arjonit ne nje krevat. Ledjana Prenga. Melisa trazoi ujërat që me hyrjen e saj në emision, ku u shfaq duke kërcyer dhe i hodhi fundin Fatjonit. Por përveç kësaj, Melisa i ka hàbitur të gjithë duke u shfàqur në krahët e këngëtarit shqiptar, Ardit Çuni. Me pas trekendeshi Tea Beart Andi, saga e te cileve vazhdon ende. Që nga hyrja në program, konkurrentëve u është rritur në mënyrë të jashtëzakonshme numri i ndjekësve në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”. Antonela dhe Ledjana nuk e durojnë dot njëra- tjetrën? View this post on Instagram . 30/11/2020 19:30. Ndërkohë, sot ajo ka bërë një veprim të papritur, duke fshirë nga llogaria në Instagram të gjitha foto dhe videot që kishte nga emisioni “PërPuthen”. @olsamuhameti @borazemani…” Melissa celebrates her birthday with 'Perputhen' girls and boys, dances belly dance and sets the party on fire. Atdheu nuk ishte i pranishëm gjatë puntatës së djeshme të “Përputhen” dhe mungesa e tij u vu re nga të gjithë. ‘Coming soon’, ose e përkthyer në shqip ‘Po vjen së shpejti’, ka shkruar Melisa. @olsamuhameti @borazemani @arjankonomi_topch…” • Follow their account to see 757 posts. SHQIPERIA IME. 904; 13 968; Top Channel Albania . Programi “Përputhen” u bë trampolinë suksesi për shumë të rinjë që morrën pjesë aty. Damiano Agalliu. Nuk dihet ende arsyeja e këtij veprimi. Fotini - Big Brother Albania 9. Fotoja e shoqëruar me retiçensë, la vend për nënkuptime se mes tyre ka nisur një histori flirti apo njohjeje jashtë programit. Fabrication of hybrid composite with coir and agave fibers as reinforcement and polyester as the matrix was performed. Personazhet Shqiptare. Personal Blog. Sot në rrjetin social Instagram ajo ka bërë një pyetësor për ndjekësit e saj dhe shumë pyetje e komente erdhen nga këta të fundit. Qesh me lot. Ajo tha se djemtë në studio nuk i shihte për më shumë se shokë dhe se nuk dëshironte të qëndronte vetëm për vëmendje. Foto- Kapen ‘MAT’ Melisa dhe Andi/ Ngrihen dyshime për një romancë #citynews #cna #al #news #showbiz #melisalleshi #andishehi Por, këtë të fundit e ka provokuar pak një ditë pasi doli nga emisioni përmes Instagramit. Ajo u përfol për një lidhje me Andin, por gjithmonë e ka mohuar. Melisa, një nga konkurrentet më të përfolura të këtij shou televiziv, sapo është promovuar si këngëtare, duke sjell para publikut Alba Cobaj. Kurse këtë të diel Melisa ka zbuluar se pas një debati me nënën e saj javën që shkoi ajo ende nuk flet me të sepse keqkuptimi mes tyre nuk është rregulluar akoma. Melisa Lleshi. Kaltrina Kondi West Side Family. Melisa Lleshi është një nga konkurrentet më të komentuara të Përputhen. A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) Kurse më vonë debati vijoi në studio, ku disa prej konkurrentëve që i viheshin në krah Edisonit. Melisa i ka mohuar këto akuza, ndërkohë që Fatjoni u shpreh se ka prova por ka shtuar se nuk do të zbuloj më shumë detaje. See More triangle-down; Pages Liked by This Page. Por debati me Sindin, ku kjo e akuzoi se "Shkon për një kafe", ishte ai për të cilin u përfol më shumë Melisa. Pranga në takimin Melisa Andi – Përputhen, 26 Janar 2021 . Melisa studion për […] Ajo doli nga Përputhen, ndërsa gjithë rrugëtimi i saj u shoqërua me zëra e thashetheme të ndryshme. Foto: Instagram. Anna Kauri PerPuthen Tch. Ditën e sotme, ish-konkurrentja ka zbuluar se me ç’po merret pas largimit nga programi, duke i surprizuar të gjithë. Publikuar më: 19:35 04-02-2021 Përgjatë ditëve të fundit, në rrjet është përfolur se Andi dhe Melisa e “Përputhen” janë çift, madje dhe bashkëjetojnë. Takimet e saj të nxehta me djemtë kanë shkatuar shumë reagime si nga publiku po ashtu edhe brenda emisionit. Melisa gjate takimeve te saj me cunat e emisionit “Perputhen”, ka veshur veshje te njejta pa pasur frike nga paragjykimet e njerzve. Lexo Edhe: Këngëtarja e njohur vaksinohet kundër COVID-19. The aim of this paper is to investigate notched (open hole) tensile strength and normalized strength of coir and angustifolia Haw agave fibers as reinforcement of hybrid composites. Xing. Faqja e vetme zyrtare shared a post on Instagram: “Melisa mes lotësh lë studion dhe braktis programin. Blogger. Ngjarjet në Perputhen nuk paskan fund! Të dy ata kanë ndarë në Instagram foto me njëri-tjetrin, ku Melisa shfàqet me kurríz dhe Arditi e sheh nga mbrapa. Melisa pas largimit nga “Përputhen”, menjëherë debutoi në muzikë dhe u përfol shumë. Një ndër pyetjet ishte se pse ajo nuk po jep intervista. para një muaji - Bota Sot. Melisa Lleshi është vajza e cila iu bashkua spektaklit “Përputhen”. “Unë aktualisht akoma nuk flas, ndoshta po pret edhe ajo të qartësohet situata. E ndërsa ndodhet në një emision dashurie, disa foto në Instagram i kanë hutuar të gjithë. 26/01/2021 19:30. 18/03 19:30 . Melisa sqaroi dje fotot, ndërsa tha se divani është rastësi, ndërsa kapuçin ja kishte dhënë ajo Andit, por duke mohuar se mes tyre ka diçka. Sindi: Takimi Juli dhe ledjana është mes shokësh dhe jo romantik – Përputhen, 18 Mars 2021 . Public Figure. Këngëtari i njohur, Ardit Çuni, ka postuar në “Instagram”-in e tij një foto shumë provokuese me ish-miss-in e “Përputhen”, Melisa Lleshin. Big Brother Albania. Pak ditë më parë, Melisa u largua përfundimisht nga "Përputhen". Tha se Melisa kishte marrëdhënie të fshehtë me të, Fationi zbulon çfarë ka ndodhur me Andin Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . @perputhen_tch posted on their Instagram profile: “Pasthirmat që u dëgjuan në takimin Melisa - Atdheu. Melisa është një prej vajzave më të përfolura kohët e fundit. E Hënë 7 Dhjetor 2020, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar / Melisa Lleshi, the competitor of "Përputhen", celebrated her 23rd birthday last night with a giant celebration. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi. ‘Përputhen’ dështon serish, Andi dhe Melisa jashtë kamerave janë çift. Konkurrentja e re zgjodhi Mevlanin për takimin e saj të parë. Melisa doli nga Përputhen duke bërë të ditur se po e pengojnë akuzat që iu janë drejtuar së fundmi nga publiku por edhe nga konkurrentët. 22:51 | 6 Shkurt 2021. Melisa ka … Melisa është prurja më e re në "Përputhen", por nuk bënë ndonjë ndryshim me vajzat e vjetra të emisionit përa i përket zhurmës që ka krijuar. Melisa e ‘Përputhen’ del se ishte pjesë e klipit të reperit të njohur shqiptar Sapo hyre këtu the s’je burrë. Just For Fun. Ndërkohë menjëherë pas daljes nga emisioni ajo provoi veten në m @olsamuhameti @borazemani @arjankonomi_topch…” Vetë ajo e ka mohuar se ka ndonjë lidhje me Andin. Ajo nuk është një personazh i panjohur. Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Fit me Herbalife - Kosovo. Ajo u shpreh se për shumë ditë më radhë është ndjerë nën presion psikologjik dhe se e ndjente që nuk do të gjente dashurinë e saj në program. Tea - Big Brother Albania 8 . Konkurrentja nga “Përputhen” së fundmi ka qenë në qenër të vëmendjes pas dyshimeve se ajo është në një lidhje sekrete me ish-konkurrentin Andi Shehi, shkruan lajmi.net. Melisa pak javë më parë ka vendosi të largohej përfundimisht nga emisioni “Për’puthen”. Ditën e sotme ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ me anë të një postimi bëri të ditur se do të debutojë në muzikë, kur askush nuk e priste. Objavljeno 30. nov. 2020 . Xhupi i saj blu, shume modern eshte veshja e cila na beri te mendojme se dy vajzat kane bere “xing”. Bukuroshja dikur ka qenë për pak kohë në rolin e Sofias në “Zonë e lirë”. Melisa nuk e ndjek me ne instagram Anën e parë, vajzat janë ftohur – Përputhen, 30 Nëntor 2020 . Melisa hedh thumba në INSTAGRAM për Shqipen dhe të gjithë ata që mendojnë se ajo dhe Andi janë në një lidhje dhe bashkëjetojnë! Vetë Melisa u kujdes të rrëmbente sa më shumë vëmendje që në daljen e saj të parë, ku realizoi një kërcim seksual. Melisa duket se po largohet përfundimisht nga emisioni. See what Perputhen.melisa (perputhen) has discovered on Pinterest, the world's biggest collection of ideas. Njëri ndër ta ishte Elvisi i cili i tha Melisës, “Pse thua që ti kurrë nuk ke bulizuar, se je ti e para që ke hyrë me shpatë këtu. 29.5k Likes, 1,234 Comments - Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch) on Instagram: “Përlotet Melisa, rrëfen përjetimet e së ëmës pas akuzave të Fationit! Melisa Lleshi me anë të një mesazhi në rrjetet e saj sociale na bëri kuriozë të gjithëve. Melisa i largon të gjitha fotografitë e “Përputhen” nga Instagrami. Sindi dhe Melisa shpërthejnë kundra njëra-tjetrës, Melisa le studion - Përputhen, 30 Nëntor 2020 . Melisa dhe Andi, ish-konkurrent i “PërPuthen”, u vunë në qendër të vëmendjes, për shkak të disa fotove që i bënë fansat të dyshojnë se mes tyre mund të kishte diçka. It produces a biweekly magazine and an award-winning website with English and Indonesian articles. 22-vjeçarja bukuroshe ka konkurruar gjithashtu në “Miss Universe Albania”. Edhe Melisa ka bërë sot të njëjtën gjë, duke íronzíuar Sindin e tàllur me fjalët e saj.

Tv8,5 Yayın Akişi, Fehlbetrag 7 Buchstaben, Nach Dem Mittagsschlaf Schlecht Gelaunt, Praxisbesuch Altenpflege Fußbad, Große Leinwand 120x120, Nachwuchsschauspielerin 7 Buchstaben, Pc Fan Power, Schirach: Feinde Wahre Geschichte, Kraken Z63 Treiber, Tv8,5 Yayın Akişi,